EMİCO E860 İNKJET KODLAMA

  • IP65 ÇEVRESEL KORUMA
  • 600M/DK HIZ
  • 36 AY GARANTİ
  • 7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİ

TEKLİF AL!

EMİCO E860 İLE TANIŞTINIZ MI?

* IP65 ÇEVRESEL KORUMA İLE DIŞARININ TÜM ZORLUKLARINA MEYDAN OKUYUN.
* UZUN BAKIM ARALIKLARI VE DÜŞÜK SARF MALZEME GİDERLERİ İLE İŞLETME BÜTÇENİZİ KORUYUN.
* 600M/DK HIZ İLE RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN.
* 36 AY TAM GARANTİ İLE PERFORMANSIN TADINI ÇIKARIN.
* 7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİNİN KONFORUNU YAŞAYIN.

E860 Inkjet Kodlama
Hat Hızı 600m/Dk Kasa Boyutları
Satır Sayısı:5 Satır 5×7dot (Max34dot) Yükseklik: 547mm   En:396mm     Derinlik: 353mm
Baskı Hızı:5×5 tek satır, hat hızı 600m/dk 60dpi Bilgi ve Kullanıcı Depolama Alanı
Matris Seçenekleri 1000 Mesaj Kaydı / Opsiyonel Sınırsız
Tek Satır:5×5、5×7、7×9、9×12、10×16、16×24、25×34 Çevresel Koruma
İki Satır:5×5、5×7、7×9、9×12、10×16 IP65 Koruma, Paslanmaz 304 Gövde
Üç Satır:5×5、5×7、7×9 Yazıcı Kafa
Dört Satır:5×5、5×7 Modüler Nozul Isıtma Sistemi
Beş Satır:5×5 Nozul:78KHz,50μm, 60μm,70μm Opsiyonel
Karakter Yüksekliği Yazıcı Kafa Ebatları:  En:42mm   Uzunluk: 245mm
2mm- 15 mm yazı yüksekliği Boru
Baskı Mesafesi Yüksek Kalite Esnek Boru
En İyi Baskı Mesafesi 12mm / Aralık 5mm- 40mm Uzunluk:3m, En:23mm Bükülme Yarıçapı:70mm
Kontrol Paneli Akıllı Mürekkep/Solvent Haznesi
Bilgisayar Klavyesi / Dokunmatik Ekran Mürekkep ve Solvent Haznesi 750ml

Ekran  Bakım Aralığı

5.6-inch 640×480 HD Renkli Ekran 9000 Saat Bakım Aralığı
Müşteri Kimliği / Modeli Ortam Isı Aralığı
Makine, metin, desen tek boyutlu yazabilen yerleşik bir desen düzenleyicisine sahiptir. -20℃~45℃ Bağıl Sıcaklık 0%~90%, Yoğunlaşma Yok
Barkod, 2D barkod, logo ve isteğe bağlı diğer yazdırma seçenekleri Elektrik Gereksinimleri
Dil Seçenekleri 100-240VAC,50/60Hz,120W
Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Ukrayna, Arapça, Çince, Vietnam Ağırlık Net Ağırlık: 17kg
Standart Konfigürasyon
Veri Bağlantısı ve Haberleşme Yazıcı 1 Adet, M12-4 Pin Fişi 2 Parça
RS232, RJ45, Encoder, Alarm Lambası, Baskı Tetikleyicisi Standart Konfigürasyon
Durum Akışı, USB Girişi Yazıcı Standı, Ayaklık, Fotosel, Alarm Lambası,
Opsiyonel: Encoder, Ethernet, Dokunmatik Ekran

Ürün Detayları

EMİCO E860 İnkjet Kodlama serisi inkjet kodlama makine fiyatları ve demo talebi ile sizlere en kısa sürede özel kodlama makine ücretleri için aşağıdaki form üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Merak Edilenler

EMİCO E860 İnkjet Kodlama Makinesi hakkında sık sorulan sorular.

Inkjet kodlama makinesi nedir? Nerelerde kullanılır?

İnkjet kodlama diğer adı ile tarih kodlama olarak da bilinen makineler üretim yapan fabrikaların olmazsa olmazları arasındadır. İnkjet, endüstriyel alanda kullanılan, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan bir kodlama yöntemidir. CIJ (Continuous İnkjet) diye adlandırdığımız sürekli mürekkep püskürten yazıcılarda ürünlerin kodlanması ve markalanması için kullanılır. CIJ (Continuous İnkjet) yani inkjet kodlama diğer adı ile tarih kodlama makineleri ürüne temas etmeden 20mm – 30mm gibi uzaklıktaki bir mesafeden ürüne mürekkep püskürterek markalama ve kodlama yapmaktadır. Bir diğer inkjet kodlama yani tarih kodlama makinesi olarak kullanılan teknoloji ise TIJ yani Termal inkjet kodlama makinesidir. Vizyonjet ürün gamında bulunan Termal inkjet kodlama makine modellerinin ismi T10’dur. T10 model termal inkjet kodlama makineleri ile ürünlerinize tarih, barkod, logo gibi çalışmalarınızı yapabilirsiniz. CIJ (Continuous İnkjet) ile TIJ (Thermal İnkjet) arasındaki en büyük farklılıklardan biri yazdırma mesafedir. CIJ (Continuous İnkjet) Emico E860 model inkjet kodlama makinemiz 50 mm gibi uzaklıklardan ürünlere tarih kodlama ve markalama yapabiliyorken T10 modelimiz 2-8mm aralığında değişen mesafelerden kodlama yapabiliyor. Bu nedenle ürün yüzeyi düz olmayan ambalajlarda genelde CIJ (Continuous İnkjet) Emico E860 modelimiz daha çok tercih edilmektedir. Termal inkjet aslında birçok isimle telaffuz edilmektedir. Kartuşlu inkjet kodlama makinesi, kartuşlu tarih kodlama makinesi, el tipi inkjet kodlama makinesi, mobil inkjet kodlama makinesi, seyyar inkjet kodlama makinesi, şarjlı inkjet kodlama makinesi, gibi isimlerle de anılmaktadır. El tipi yani seyyar şarjlı modeli olması ile kullanıcılarına taşınması güç ve ağır ürünlerini kodlamada çok fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda konveyör bant üzerinden geçen ürünlere de hızlı ve temiz bir şekilde tarih kodlama ve markalama işlemlerini yapmaktadır. Termal inkjet kodlama cihazlarının kartuşlu olması hem avantaj hem de bazı üreticiler için dezavantaj olabiliyor. Kartuş boyutları 42ml olduğu için yoğun üretim yapan fabrikalarda çok tercih edilmemektedir. Çünkü kartuş küçük olduğu için çabuk bitmekte ve işletme maliyeti açısından çok avantajlı olmaz. Fakat Emico E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemiz 1 mürekkep ve 3 adet solvent ile 20 milyon adet ürüne üretim tarihi ve son tüketim tarihi yani tett kodlayabilmektedir. Dolayısı ile kablo üzerine kodlamalarda, maske üzerine kodlamalarda, su ambalajı üzerine kodlamalarda, vs. gibi yoğun üretim hatlarında EMİCO E860 model inkjet kodlama makinemiz çok avantajlıdır.
Günümüzde gıda, kozmetik, ilaç ve yapı sektörü gibi üretim yapan fabrikalarda üretim tarihi, son tüketim veya son kullanma tarihi, vardiya numarası, tett, barkod, logo, seri numarası, ürün içerik bilgileri gibi birçok bilgiyi ürün ambalajına veya üzerine yazma işlemlerinde kullanılmaktadır. İnkjet kodlama yani diğer adı ile tarih kodlama makinesi olarak da geçen bu kodlama makineleri yasa gereği mecburi olarak fabrikaların büyük bir kısmında kullanılması zorunludur. Örnek verecek olursak sektör bazında bunlardan bazıları şöyledir;
Gıda sektöründe; Bisküvi üzerine tarih kodlama, çikolata üzerine tarih kodlama, tatlı veya tuzlu kurabiye ürünlerine tarih kodlama, şekerleme ürünlerine tarih kodlama, pişmaniye ürünlerine tarih kodlama, lokum paketlerine tarih kodlama, süt ürünleri üzerine tarih kodlama, salça ve konserve gibi ürünlere tarih kodlama, kahve çay gibi ürünlerin üzerine tarih kodlama, yufka ve mantı ürünlerine tarih kodlama gibi ürettiğiniz ürünlerinize Emico E860 model inkjet kodlama yani diğer telaffuzu ile tarih kodlama makinesi ile yapabilirsiniz.
Kozmetik ve Temizlik Sektörü; Sıvı ve katı sabun türlerine tarih kodlama, parfüm üzerine tarih kodlama, deterjan ürünlerine tarih kodlama, dezenfektan ambalajı üzerine tarih kodlama, maske üzerine tarih kodlama, kolonya üzerine tarih kodlama gibi çeşitli olarak ürettiğiniz ürünlerinize Emico E860 model inkjet kodlama yani diğer telaffuzu ile tarih kodlama makinesi ile yapabilirsiniz.
Yapı Sektörü; Çimento torbası üzerine tarih kodlama, kireç torbası üzerine tarih kodlama, pp torba üzerine tarih kodlama, alçı torbasına tarih kodlama, alçıpan levha markalama ve kodlama, seramik ürünlerine tarih kodlama ve markalama, kablo üzerine tarih kodlama ve markalama, boru üzerine tarih kodlama ve markalama işlemlerinizi Emico E860 model inkjet kodlama yani diğer telaffuzu ile tarih kodlama makinesi ile yapabilirsiniz.
Otomotiv Sektörü; Otomotiv yedek parçalarına sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve siyah renklerde tek bir makine ile Emico E860 model inkjet kodlama yani diğer telaffuzu ile tarih kodlama makinesi ile yapabilirsiniz.

EMİCO E860 Inkjet Kodlama Makinesi'nin önemli teknik ve teknolojik özellikleri nelerdir?

EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemizin en önemli özelliklerinden birisi IP65 çevresel koruma sınıfına sahip olmasıdır. Emico E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inket kodlama makinemiz bu özellik sayesinde çalıştığı ortamın toz, nem gibi dış etkenlerinden etkilenmeden kusursuz bir performans ile ürünlere kodlama ve markalama yapabilmektedir. Böylelikle maksimum performans ve minimum duruş ile üretiminiz aksamaz, servis faturaları ödemez ve işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz. EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemizin emsallerini göz önünde bulundurduğumuzda IP65 çevresel koruma özelliği büyük bir çoğunluğunda olmadığı gibi olanlar dada çok yüksek ekstra ücretlerle satılmaktadır.
EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemizin diğer en önemli özelliklerinden biri ise 36 Ay sınırsız tam garantisi olmasıdır. Yine hiçbir rakibinde 36 Ay garantisi olmadığından rakiplerini bu konuda da bir hayli geride bırakmayı başarmıştır.
EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) İnkjet kodlama makinemizin özellikleri saymakla bitmez fakat diğer en önemli özelliklerinden birini daha paylaşacağız. 600m/dk hat hızlarında 5x5 matris fontlarında tarih ve diğer bilgilerinizi kodlamanıza olanak sağlar. Hızlı olmasının en büyük avantajı özellikle kablo, maske, çikolata ve bisküvi gibi üretim ve son tüketim yada tett gibi bilgileri yazmanızda işinize yarayacaktır.
EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemizin 9000 saat bakım aralığı bulunmaktadır. Bu uzun bakım aralığı, düşük bakım maliyetleri ve sarf malzeme fiyatlarının uygun olması işletme maliyetlerinizi yine burada düşürmeye yönelik tasarlanmıştır. EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinemizin ilk satış ve sonrasındaki sarf malzeme fiyatlarının düşük olması yüzünüzü güldürmeye devam edecektir.

Inkjet kodlama makinesinin teknik servis ve garanti süresi nedir?

7 gün 24 saat hızlı teknik servis hizmeti ile EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinelerimiz hattınızı durdurmamak üzerine tasarlanmıştır. Hızlı ve düşük fiyatları servis fiyatlarımız ile hem üretiminiz aksamaz hem de yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmamış olursunuz. Çok müdahale gerektirmeyen kusursuz performansı sayesinde EMİCO E860 model CIJ (Continuous İnkjet) inkjet kodlama makinenizi kimden aldığınızı bile unutacaksınız.

EMİCO E860 GARANTİ SÜRESİ VE DETAYLARI NEDİR?

EMİCO E860 36 AY TAM GARANTİLİDİR.
AYRICA VAROLDUĞUMUZ SÜRECE YEDEK PARÇA GARANTİSİ SUNMAKTAYIZ.

Hangi yüzeylere markalama yapabiliriz?

İnkjet kodlama makineleri oldukça kapsamlı bir yüzey kodlama gerçekleştirmektedir. Neredeyse Su ve yağlı olmayan hemen hemen tüm yüzeylere kodlama yapabilirsiniz.

Inkjet Kodlama Makinesi

Inkjet kodlama makinesi yani diğer işlevsel adı ile tarih kodlama makineleri ürün üzerine istenilen, üretim tarihi, son tüketim veya son kullanma tarihi, logo ve barkod gibi yazılması istenilen içerikleri ürün üzerine mürekkep püskürterek kodlama yapabilen makinelerdir. Telaffuz edilirken injet, inkcet, gibi ismi çoğu zaman yanlış telaffuz edilen bu makineler günlük hayatta üretim yapan fabrikaların vazgeçilmesi haline gelmiştir. Özellikle Gıda sektörü, kozmetik sektörü, ilaç sektörü, yapı sektörü gibi birçok sektör ürünlerine hali hazırda üretim tarihi, son tüketim veya son kullanma tarihi, TETT, ürün içerikleri gibi birçok markalama işini inkjet kodlama yani diğer adları ile tarih kodlama, ürün kodlama, yazı makinesi gibi isimlerle anılan bu makineler ile yapmaktadırlar. Inkjet kodlama makineleri mürekkep ve bu mürekkebi incelten solvent ile çalışmaktadır. 1 şişe mürekkep ve 3 şişe solvent ile ortalama 20.000.000 adet üretim tarihi ve son tüketim tarihi kodlama yapabilen Emico E860 model inkjet kodlama yani tarih kodlama makinemiz rakiplerini sadece tasarruflu olmasıyla değil aynı zamanda performansı ve hızlı olmasıyla da bir hayli geride bırakmaktadır. Emico inkjet kodlama makinesi videojet, LEIBİNGER, EBS inkjet, Zanasi inkjet, linx inkjet, fastjet inkjet kodlama makineleri gibi birçok rakibini özellikleri ve uygun fiyatı ile geride bırakmayı başarmıştır. 9000 Saat bakım aralığı, IP65 çevresel koruma ve 36 garantisi ile rakip tanımayan hız ile Türkiye de üreticilerin gözdesi olmayı başarmıştır. Sizde üretimde ürünlerinizin üzerine Emico E860 model inkjet ile kodlama yaparak tasarruf sağlar, üstün performansı tatar, sorunsuzluğu keşfeder ve işletmenize rakipsiz fiyatlar ile nefes aldırmış olursunuz. Emico E860 Model inkjet kodlama makinesinin tek Türkiye distribütörü VİZYONJET KODLAMA VE MARKALAMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firması üzerinden uygun fiyat ile tedarik edebilirsiniz. Inkjet kodlama makinelerindeki donma tıkanma gibi problemleri size unutturacak bu yeni nesil inkjet kodlama makinemiz diğer adı ile tarih kodlama makinemiz sizi her zaman ileri götürecektir.  Ayrıca Videojet, linx, zanasi, LEIBİNGER, fastjet, EBS inkjet, Encornet İnkjet gibi birçok firmanın inkjet kodlama makinelerine muadil mürekkep, solvent hizmetlerimizde vardır. Eski inkjet kodlama makinenizi alıyor yenisi ile değiştiriyoruz. Sizde inkjet kodlama makinenizi yenilemek artık sorun yaşamak istemiyorsanız lütfen bize ulaşın. İkinci el inkjet kodlama makineleri, sıfır inkjet kodlama makineleri, ikinci el tarih kodlama makineleri, sıfır tarih kodlama makineleri ihtiyaçlarınızda her zaman müşteri odaklı olarak yanınızdayız.