Lazer Markalama & Inkjet Kodlama

18 Yıllık Deneyim

18 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışında, endüstriyel alanda faaliyetlerini sürdüren müşterilerimize lazer markalama makineleri, nokta vuruşlu markalama makineleri, İnkjet kodlama makineleri ile ilgili satış ve teknik servis hizmetini kusursuz sunmayı hedeflemiş ve bu hedefi gerçekleştirmiş bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Global olarak hizmet veren Vizyonjet, kalitenin, sorunsuzluğun yanı sıra mükemmel teknik servis hizmeti ve müşteri memnuniyeti önemseyen düşünce yapısı ile çıkmış olduğu bu yolda 18. yılını geri bırakmıştır. Dünya çapında bilinen firmaların distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra kendi bünyesinde ürettiği lazer markalama makineleri ve nokta vuruşlu markama makineleri ile yurtdışında birçok ülkede distribütörlükler ve bayilikler vererek yerli üretimin gücünü göstermiş, ülkemizi Dünya çapında en iyi şekilde temsil etmeyi başarmıştır. Lazer markalama, inkjet kodlama ve Nokta vuruşlu markalama makineleri denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın yine mutluluğunu ve gururunu siz değerli müşterilerimize borç biliriz. 1400’ün üzerinde mutlu müşterimize 3500’den fazla makine ile güvenle ve keyifle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kalite

Dünya çapında bilinen lider firmaların distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra yine dünya çapında bilinen lazer markalama ve nokta vuruşlu markalama makineleri üretiyoruz.

Teknik Servis

7/24 Teknik servis hizmeti ile günün her saati ulaşılabiliriz. Üretiminizin durmasının büyük bir kayıp olduğunu biliyor ve bu bilinç ile tüm özveri ile 365 gün 7/24 saat yanınızda olduğumuzu gösteriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin işi bizim işimizdir! Bizi tercih eden %99,2 memnuniyet oranına sahip müşterilerimiz ile hızla büyümeye devam ediyoruz. Önceliğiniz kalite, teknik servis ve müşteri memnuniyeti ise doğru yerdesiniz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Savunma Sanayii

Medikal

Gıda

Elektronik

İçecek

Endüstriyel

Otomotiv

Kozmetik

Yapı Malzemeleri