Inkjet Kodlama

İnkjet kodlama makineleri, gıda, ilaç, kozmetik, otomotiv, savunma, yapı malzemeleri üreten fabrikalarda aktif olarak kullanılan, üretim tarihi, skt, barkod, parti no, vardiya gibi bilgileri ürün üzerine yazan makinelerdir. Continuous inkjet kodlama makineleri, mürekkep ve inceltici ile çalışırken termal inkjet kodlama makineleri ise solvent veya su bazlı 2 farklı kartuş seçeneği ile satılmaktadır. Daha çok tarih kodlama makinesi olarak bilinen inkjet kodlama makineleri günümüzde fabrikaların üretimde en ihtiyaç duydukları makineler olmuştur. Emico tarih kodlama makinesi modellerimiz ve Vzjet termal inkjet tarih kodlama makinelerimiz ile tanışmadıysanız satış ekibimiz ile görüşerek demo çalışması talep edebilirsiniz.


Emico E860T, yüzey seçmeksizin, mürekkep püskürtme yöntemi ile kodlama yapan, ileri seviye teknolojiye sahip, tarih kodlama makinesidir.

Vzjet Termal inkjet kodlama makinesi ile yüksek kalitede barkod, logo, tarih kodlama çalışmalarınızı yapabilir, düşük sarf malzeme tüketimi sayesinde işletme maliyetinizi düşürebilirsiniz