Nokta Vuruşlu Markalama

Nokta vuruşlu markalama makineleri günümüzde her ne kadar fiber lazer markalama makinelerinin gölgesinde kalmış gibi görünse de işlevsel ve teknoloji olarak çok farklı makinelerdir. Özellikle derinlik verilerek çalışma yapılması istenilen ürünlerde tek seferde verdiği yüksek derinlik ile lazer markalama makinelerinden kendini ayrıştırıyor. Daha çok otomotiv, treyler, savunma sanayi, çelik ve alüminyum yedek parça üreticilerinin kullanmayı tercih ettiği nokta vuruşlu markalama makineleri, elektrikli, havalı, sabit ve seyyar olarak 4 farklı seçenekle üretilmektedir. Pnömatik yani havalı nokta vuruşlu markalama makineleri elektrikli modellerine göre daha iyi derinlik verebilir ve daha uzun ömürlü olduğu söylenebilir. Seyyar yani el tipi nokta vuruşlu markalama makineleri daha çok taşınması güç ağır ürünlere markalama yapmak için kullanılırken, sabit nokta vuruşlu markalama makineleri ise daha çok taşınması kolay, küçük ürünlere markalama yapmak üzere tasarlanmıştır. VZ S180 model sabit nokta vuruşlu markalama makinemiz 150x120 mm alana markalama yapabilirken seyyar olan VZ P120 modelimiz 120x40 mm alana markalama yapabilmektedir. Harici bilgisayar bağlamanıza gerek olmadan kullanılabilen makinelerimiz Türkçe kontrol paneli sayesinde operatör dostu olmayı başarmıştır. Ürünlerinize markalama yapmayı düşünüyorsanız bize ulaşarak satış ekibimizden demo çalışması talep edebilir, makinemizi inceleme imkânı bulabilirsiniz.

Ürünlerinize yüksek kaliteli ve yüksek hızda markalama yapmak istiyorsanız S180 Nokta vuruşlu markalama makinemiz ile tanışmalısınız.

Taşınması güç ürünlere markalama yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Seyyar model PP120 nokta vuruşlu markalama makinesi ile artık markalamak daha kolay.