Nokta Vuruşlu Markalama Makinesi

  • Yerli Üretim
  • 10 Yıl Yedek Parça Garantisi
  • 7/24 Teknik Destek
  • Hemen Teslimat

TEKLİF AL!

Vizyonjet El tipi yani Mobil ve Sabit opsiyonlu 2 farklı Nokta Vuruş Markalama makinesi üretmektedir. VZ P120 model El tipi nokta vuruş markalama makinemiz ve VZ S180 model sabit nokta vuruş markalama makinemiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca fabrikanızdaki iş akışınıza özel üretimlerde yapabiliriz. Hem El tipi markalama makinesi hem de sabit markalama makinesini aynı anda kullanabileceğiniz sistemlerimizde mevcuttur. Sizde EL tipi ve Sabit kodlama, markalama makineleri ile ilgili arayıştaysanız lütfen bize ulaşın.

Nokta Vuruşlu Markalama Makinesi
Teknik Özellikler VZ S180 VZ P120
Markalama Alanı 180 x 120 mm 120 x 40 mm
Teknoloji Havalı / Elektrikli Havalı / Elektrikli
Teknoloji Güç Kapasitesi 65 HRC Sertlik 65 HRC Sertlik
Markalama Hızı 6 Karakter / Sn 6 Karakter / Sn
Pin Seti PH-20 Pnömatik / EB-15 Elektrik PH-20 Pnömatik / EB-15 Elektrik
Bağlantılar/Haberleşme Ethernet / Wi-fi / USB / Kablosuz Haberleşme Ethernet / Wi-fi / USB / Kablosuz Haberleşme
Standart Donanım Markalama Önizleme Markalama Önizleme
Hava / Elektrik İhtiyacı 3-6 Bar Hava / 220 VAC, 50HZ/150W 3-6 Bar Hava / 220 VAC, 50HZ/150W
Kontrol Ünitesi 8” Yüksek Çözünürlüklü IPS Dokunmatik Ekran 8” Yüksek Çözünürlüklü IPS Dokunmatik Ekran
Kullanıcı Arayüzü VZMark Türkçe Yazılım VZMark Türkçe Yazılım
Yazdırılabilir Seçenekler 2D Barkod, Logo, Şasi No, Ürt Tarih, Artan Sayı Vb. 2D Barkod, Logo, Şasi No, Ürt Tarih, Artan Sayı Vb.
Veri tabanı Yönetimi Yazdırılanlar Kaydedilir ve Raporlanabilir Yazdırılanlar Kaydedilir ve Raporlanabilir
Desteklenen Formatlar DXF, PLT DXF, PLT
Ağırlık 20 Kg 20 Kg
Sertifikalar / Onaylar CE CE

Ürün Detayları

Vizyonjet nokta vuruşlu markalama makine fiyatları ve demo talebi ile sizlere en kısa sürede özel nokta vuruşlu kodlama makine ücretleri için aşağıdaki form üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Merak Edilenler

Vizyonjet Nokta Vuruşlu Markalama Makinesi hakkında sık sorulan sorular.

Nokta vuruşlu markalama makinesi nedir? Nasıl çalışır?

Nokta vuruşlu markalama yani diğer adı ile Dot peen marker olan teknolojinin asıl işlemi ürün üzerine kalıcı markalamalar yapmaktır. Sert bir uç ile ürün üzerine tercihinize göre kazıma veya nokta vuruşlu şekilde markalama yapabilmektedir. Sert vuruşlar ile ürün yüzeyine işler ve ürünün yıllar sonra bile içeriği ile ilgili yazılan bilgilerin silinmemesini ve takip edebilmeye yarar. Bir kısım üretici ise ürün üzerine dot peen yani nokta vuruşlu markalama makinesi ile kazıma ya da nokta vuruşla markalama yaptıktan sonra ürünün boyanmasını veya kaplamasını yaptıktan sonra bile yazıların okunmasını talep eder. İşte tam burada devreye Dot peen marker markalama makineleri yani nokta vuruş markalama makineleri devreye girer. Pnömatik, pnomatik, elektrikli, havalı, mobil, seyyar ve masa tipi seçenekleri ile birçok farklı seçenek sunmaktayız. %100 yerli üretim ile üretilen S180 veya P120 model nokta vuruşlu markalama makinelerimizin yanında özel entegratör sistemlerde üretmekteyiz. Üreticinin fabrikasındaki makinelerine entegre edebilir, haberleştirebilir ve mesaj alışverişi yaptırabilirsiniz. Sektörde rakip tanımayan özelliklerinin arasında saniyede 6 karakter kazıyabilen, 36 ay garantili ve Windows 10 işletim sistemi ile çalışan QMMark kendine özgü Türkçe yazılımı ile çok ileridedir. Sizde ürün üzerine kazıma veya nokta vuruşlu markalama ile markalama yapmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. Nokta vuruşlu markalama, dot peen markalama makineleri ile uygun fiyat, uzman teknik ekip ve 10 yıl yedek parça garantisinden faydalanmak için makinelerimizi test edebilirsiniz. Rekabetçi fiyat anlayışı ve üretici olmanın avantajı ile üretiminizde daima yanınızdayız. Dot peen havalı, elektrikli seçiminin yanı sıra, el tipi, mobil veya seyyar, masa tipi gibi fiziksel seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Teknosin, Sic Marking, Gravotech, Videojet ve Tamsa makine, Markator.

Nokta Vuruşlu Markalama Makineleri Kaç Yıl Garantili dir?

Ürünlerimiz tüm parça ve aksesuarları dahil olarak 2 yıl garanti altındadır. 7/24 destek ile birlikte nokta vuruşlu markalama üretici olarak ürünlerimizin satış sonrası tüm yedek parçalarına garanti veriyoruz.

Nokta Vuruşlu Markalama Hangi Yüzeylere işlem yapmakta?

Paslanmaz yüzeyler, çelik, metal yüzeylere markalama sağlamaktayız. Ürünlerimiz QR kod markalama dahilinde çelik, paslanmaz ve metal yüzeylerde üstün teknoloji ve seri nokta vuruşlu markalama yapmakta.