Sıkça Sorulan Sorular

İnkjet Kodlama Cihazı Nedir?

Bant üzerinde hareket halinde ilerleyen ürünlere ortalama 2-3 cm mesafeden mürekkep püskürterek istenilen barkod, logo, üretim tarihi, son tüketim tarihi (TETT) gibi istenilen bilgileri yazan mesajların bütününü oluşturan cihazlardır. Vizyonjet olarak size önerdiğimiz EMİCO inkjet modelleri üretimde kodlama, markalama anlamında bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte bir inkjet kodlama cihazıdır. Gıda sektörü, ilaç sektörü, yapı sektörü gibi birçok sektörde kullanabileceğiniz, kaliteli olmasının yanı sıra sarf malzeme ve yedek parça fiyatlarının uygun olması sebebiyle işletme maliyetlerini düşürür.

Lazer Markalama Cihazı Nedir?

Lazer Markalama cihazları üretim yapan işletmelerin ürünlerini takip etmek ve reklamasyon çalışmalarına olanak sağlayan ileri teknolojiye sahip makinelerdir. Ürün üzerine yakarak markalama yapmalarının yanı sıra derinlik verme boya altı markalama çalışmaları gibi bir çok olanak sunar. Lazer Markalama makineleri Fiber Lazer Markalama, Co2 Lazer Markalama, Mopa Lazer Markalama, UV lazer markalama gibi bir çok lazer teknolojisi vardır. Günümüzde en çok tercih edilen ise Fiber Lazer Markalama makineleridir. Vizyonjet olarak size Lazer Markalama makinelerini üretiyor, satışını ve teknik destek hizmetini veriyoruz. Sizde Türkiye'nin lider firmaları gibi bizimle çalışmak için lütfen bize ulaşın.

Nokta Vuruş Markalama Cihazı Nedir?

Alüminyum, çelik gibi bütün metal türevlerine havalı(pnömatik) veya elektrikli olarak pin ucu ile göz ile takip edilemeyecek kadar seri bir şekilde vurarak oluşturduğu oyuklarla markalama anlamında hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz makinelerdir. Nokta vuruşlu markalama makineleri her ne kadar ilkel gibi görünüyor olsa da günümüzde son derece talep gören cihazlardır. Metal üzerine markalama yaptıktan sonra astar, boya gibi işlemlere tabi tutuyorsanız ve sonrasında okunmasını istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Vizyonjet olarak size önerdiğimiz VZ150 modelini öneririz. Endüstriyel ortamlarda sorunsuz çalışması ve yerli olması sebebiyle hiçbir zaman yedek parça sorunu yaşamayacağınız bu modelimizi tercih ettiğinizde memnun kalacağınız konusunda emin olabilirsiniz. Sabit Nokta vuruş markalama makinesinin yanı sıra El tipi seçeneği ve hem el tipi hem masa tipi iki farklı modeli size iki opsiyonu tek modelde sunma özelliği ile Türkiye de tek olma gururunu yaşıyoruz. Sizde Pnömatik veya elektrikli nokta vuruş markalama makinesine ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşın.

Thumb