Vizyonjet Fiber Lazer Markalama

  • Yerli Üretim
  • 10 Yıl Yedek Parça Garantisi
  • 7/24 Teknik Destek
  • Hemen Teslimat

TEKLİF AL!

Türkiye’de %65 yerlilik oranı ile en yüksek orana sahip firma gurunu yaşamaktayız. Yanı sıra rakiplerimizden bizi ayıran IP67 Panel, %100 Yalıtım, Otomatik Fokus sistemi, Led çalışma ortamı aydınlatma gibi birçok önemli ve özgün özelliği müşterilerimize opsiyon olarak değil de standart tüm modellerimizde vermenin gururunu ayrıca yaşıyoruz. Kalite ve teknolojiyi önemsediğimiz gibi asla taviz vermediğimiz ve keskin çizgimiz olan diğer önemli ve hassas noktamız teknik servis hizmetimizdir. 7/24 teknik servis hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Sizde Türkiye’nin devleri gibi bizi tercih ederek üstün kalite, ileri teknoloji ve mükemmel teknik hizmetimizi deneyimlemek için lütfen bize ulaşın.

Vizyonjet Fiber Lazer Markalama Makinesi
Teknik Özellikler                PREMİUM J SERİSİ PREMİUM R SERİSİ
Lazer Tüpü Ytterbium (Yb) Fiber Lazer Katı Fiber Lazer
Maksimum Güç 20W- 30W- 50W- 60W- 80W- 100W- 120W – 150W – 200W 20W – 30W – 50W – 70W – 100W
Lazer Soğutma Hava Soğutmalı Hava Soğutmalı
Maksimum Hat Hızı 860 m/dk (2821 fit/dk) 320 m/dk (1049 fit/dk)
Çevresel Koruma    IP54 Kasa – IP65 KONTROL PANELİ- %100 Yalıtımı ile Tozlu ve Nemli Ortamlarda Çalışma    IP54 Kasa – IP65 KONTROL PANELİ- %100 Yalıtımı ile Tozlu ve Nemli Ortamlarda Çalışma
Teknoloji Mopa Pulse
Lazer Kaynağı Beklenen Ömrü                  100.000 saat 100.000 saat’ e kadar
Lazer Dalga Boyu Seçenekleri 1064 1064
Atım Enerjisi (Darbe Gücü) 1.55 Mj 0.95 Mj
Markalama Alanı Seçenekleri 70×70 / 110×110 / 150×150 / 220×220 / 250×250 330×330 / 400×400 / 500×500 / 600×600 MM 70×70 / 110×110 / 150×150 / 220×220 / 250×250 330×330 / 400×400 / 500×500 / 600×600 MM
Galvo Head 12.000 Sn / Karakter- Ø12mm Aynalar 8.000 Sn / Karakter- Ø12mm Aynalar
Barkod / Logo Bütün barkod ve Logo çalışmaları Bütün barkod ve Logo çalışmaları
Odaklama Sistemi Panasonic Sensör Otomatik Fokus Sistemi Panasonic Sensör Otomatik Fokus Sistemi
Frekans Aralığı 1 – 600 kHz 20-80 kHz
Arayüz QuickMARK Kullanıcı dostu Türkçe Arayüz QuickMARK Kullanıcı dostu Türkçe Arayüz
Çalışma Ortamı 0°- 50° 0°- 50°
Bağlantı / Haberleşme RS232, Ethernet, Usb, SQL, I/O Çıkışı RS232, Ethernet, Usb, SQL, I/O Çıkışı
Sertifikalar / Onaylar CE, TUV CE, TUV

Ürün Detayları

Fiber optikten aldığı ışığı, galvo head içindeki (yazıcı kafadaki) x, y aynaları yardımı ile ışığın dışarı çıkmasını sağlıyor ve istenilen barkod, yazı veya görselin markalaması yapılıyor. İleri seviye teknolojiye sahip olan bu cihazlar Dünya’nın her yerinde endüstriyel alanda üretim yapılan fabrikalarda görülmesi mümkündür.

Örneğin, Otomotiv sektöründe filtre, rot ve rot kolu, balata, piston ve piston kolu, motor gömleği, krank mili, eksantrik mili, kam mili, enjeksiyon pompası, enjektör, buji, yağ pompası, yakıt pompası, marş motoru, motor bloğu, disk, jant, valf, kasnak, fren merkezi, amortisör, yay, dişli, lift, akü ve buna benzer üretim yapan tüm firmalar fiber lazer markalama cihazı ile ürün üzerine kodlama yapmaktadırlar. Tabi sadece Otomotiv sektörü değil buna onlarca sektör eklenebilir. Onlardan bir diğeri Yapı sektörüdür. Yapı sektöründe, Kesici takımlar ( Testere, Freze takımları, torna uçları, havşa frezeler, karbür kesici takımlar, elmas uçlar, raybalar, matkap uçları, kılavuzlar, torna kalemleri ), Armatür ( Musluk ), Aydınlatma armatürleri, (sokak lambaları, Bahçe lambaları ), anahtar takımları, alyan takımları, Pencere ekipmanları, profil, boru, kablo, el aletleri, banyo ekipmanları, mutfak ekipmanları, gaz armatürleri, priz, sigorta, bağlantı elemanları ve daha sayamadığımız yüzlerce ürünü üreten firmalar ürünleri üzerine fiber lazer markalama cihazları ile markalama yapmaktadırlar.

Bir diğer sektörde evimizde günlük hayatta kullandığımız beyaz eşyalardır. Beyaz eşya üreticileri, ürettikleri çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi gibi makinelerin kontrol panelinde bulunan yazıları yazarlar. Ayrıca içerisinde kullandıkları diğer mekanik ekipmanlara da markalama yapıyorlar. Bu ürünlerin yüzeyine yapılan markalamaları fiber lazer markalama cihazları ile yapıyorlar. Fiber lazer markalama cihazlarının kullanıldığı en önemli sektörlerden biri de savunma sanayidir.

Savunma sanayi firmaları üretimde ürettikleri hemen hemen bütün ürünlere markalama yapmak zorundadır. Önem arz eden ve ürünün takip edilmesi gereken her alanda fiber lazer markalama cihazı kullanılarak ürün takibi sağlanır. Bazı firmalar qrcode, datamatriks, ean128 ve ean 13 gibi barkodlar yaparak ürünün takibini sağlıyorlar. Bazı firmalar tarih, seri no gibi bilgileri ürün yüzeyine markalayarak takip ediyorlar. Ürünü üretimden son kullanıcıya kadar takip etmenin önem arz ettiği sektörlerin biri de sağlık sektörüdür.
Cerrahi aletler üzerine yapılan qrcode, datamatriks gibi barkodlar sektörün olmazsa olmazları arasındadır. Hatta o kadar önemlidir ki cerrahi aletlerin satışını yapabilmek için ihale şartnamelerinde yazılan şartları yerine getirebilmek, ihaleye katılabilmek için en önemli faktörlerden biri cerrahi el aletleri üzerine yapılan markalamadır. Yine bu işlemleri yapan cihaz fiber lazer markalama makineleridir. Yani özetle, çelik, paslanmaz, alüminyum, titanyum, altın, gümüş, plastik, pvc gibi tüm ürünlere fiber lazer makineleri ile markalama yapabilirsiniz.

Sizde ürettiği yerli üretim fiber lazer markalama cihazları ile hattınızı durdurmayacak kusursuz hizmet kalitesi ve 7/24 teknik servis hizmetiyle bizimle tanışmak isterseniz bize ulaşın.

Merak Edilenler

Vizyonjet Fiber Lazer Markalama Makinesi hakkında sık sorulan sorular.

Lazer Markalama Cihazı Kaç Yıl Garantili dir?

Vizyojet fiber lazer makineleri tüm parçaları dahil 2 yıl garantilidir. 7/24 teknik destek hizmeti sunmaktayız. Üretici firma olarak lazer markalama cihazlarımızın sonuna kadar arkasında durmaktayız.

Fiber Lazer Markalama Makinesi ile hangi yüzeylere markalama yapabiliriz?

Lazer makinesi oldukça kapsamlı bir yüzey markalama gerçekleştirmekte. çelik, paslanmaz, alüminyum, titanyum, altın, gümüş, plastik, pvc gibi yüzeylere markalama işlemi gerçekleştirmekte. Bir çok sektör tarafından kullanılan en üstün teknoloji ürünü markalama cihazları sizlere ihtiyacınız olan markalama hizmetini sağlamakta.